Ruch Radzionków potrzebuje pomocy !

Zarząd i członkowie RTSK wyrażają zaniepokojenie obecną sytuacją w jakiej znalazła się wizytówka naszego miasta Klub Sportowy Ruch Radzionków. Pojawiające się w mediach informacje nt. problemów finansowych klubu jak i zobowiązań wobec samych zawodników przybrały mocniejszy akcent po informacji, że piłkarze nie zamierzają rozegrać mistrzowskiego meczu w I lidze.

  Ruch Radzionków to klub z tradycjami a wydarzeniami jakie są z nim związane żyje większość naszego miasta. To właśnie ten klub wraz z RTSK miał ogromny wpływ na fakt, że Radzionków dziś jest samodzielną gminą. 

W związku powyższym zwracamy się z apelem do naszej Gminy, Pana Burmistrza, Radnych oraz wszystkich tych, którym zależy na dobru naszego klubu o autentyczną pomoc finansową, pomoc w znalezieniu strategicznego sponsora aby klub mógł się rozwijać. Klub musi otrzymać licencję na grę w kolejnym sezonie rozgrywek oraz utrzymać ten świetny skład, który reprezentuje Ruch na boiskach – to jest teraz najważniejsze i powinno być przedmiotem natychmiastowych i zdecydowanych działań.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.