Ciderfest 2011 – wciąż popularny festyn w Radzionkowie

Na festynie nie brakowało atrakcji19 czerwca odbył się wciąż bardzo popularny festyn parafii św. Wojciecha w Radzionkowie „Ciderfest”. Tegoroczna impreza zyskała nieco świeżości i przebiegała przyjemnie mimo padającego deszczu, co dobrze widoczne jest na zdjęciach.

Dziewczyna z Radzionkowa jak w x factorProgram Ciderfestu 2011 ubarwiły występy utalentowanych dziewcząt. Mieliśmy pokazy zarówno umiejętności wokalnych jak i tanecznych. Około godziny 19 rozpoczęło się tradycyjne losowanie nagród. Trzeba przyznać, że nagrody okazały się także dosyć „standardowe”, losowano bowiem kilka rowerów, bony towarowe, bony na usługi etc. Wśród nich trafiły się jednak nieco bardziej innowacyjne przedmioty, jak np. przenośny odtwarzacz DVD. 

Będzie padać?Pogoda prawie popsuła szyki, bo w trakcie losowania nastąpiły rzęsiste opady deszczu i drobnego gradu. Nad głowami uczestników zabawy prawie oberwała się chmura. Zastanawiano się nad przerwaniem wręczania nagród, ale organizatorzy wytrzymali ciśnienie, i słusznie, bo po kilkunastu minutach opady całkowicie ustały i wyszło słońce. Impreza dla całej rodziny.Mniej więcej w momencie, gdy parafianie wychodziło z kościoła po wieczornej mszy niedzielnej.

Szczęśliwiec z nagrodą w deszczu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.