Nowy Zarząd RTSK

W dniu 29.06.2011 r. ukonstytuował się nowy Zarząd RTSK w związku z rezygnacjami tydzień wcześniej dwóch jego poprzednich członków. Na ubiegłotygodniowym zebraniu wśród członków padały propozycje uzupełnienia zarządu o nowe osoby. 

W związku z zaistaniałą sytuacją do Zarządu RTSK dołączyli Panowie: Wojciech Tobor, który został wybrany nowym Skarbnikiem, zaś pozostali tj. Dawid Dzionsko, Adam Sznajder oraz Krzysztof Banek zostali członkami zarządu RTSK.
W chwili obecnej Zarząd liczy 8 osób a oprócz wyżej wymienionych w skład jego wchodzą Panowie: Paweł Bomba – Przewodniczący RTSK, Damian Tyczka i Antoni Tomczyk, którzy pełnią funkcję wiceprzewodniczących; Karol Pietryga – Sekretarz oraz Tadeusz Mazur – członek zarządu.

Całemu Zarządowi składamy gratulacje i życzymy wszystkiego dobrego 🙂

Zmiany te są o tyle istotne, że do zarządu weszły osoby młode, członkowie z krótkim stażem członkowskim, które już pokazały, że chcą energicznie i efektywnie działać na rzecz radzionkowskiego społeczeństwa obywatelskiego. Uczestnictwo ich w pracach zarządu ma na celu łączenie tego doświadczenia i wiedzy już obecnych wieloletnich członków RTSK z ludźmi młodymi, którzy w ostatnim czasie pojawiają się na co środowych spotkaniach i na spotkaniach tematycznych, w pełni akceptują nową deklarację z odważną nazwą jaką jest RTSK 2020.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane życiem społeczno – politycznym w Radzionkowie do włączenia się w budowę wspomnianej idei na rzecz mieszkańców Radzionkowa.  W tym miejscu warto podkreślić, że RTSK jest otwarte na wszelkie poglądy, nie jest tworem żadnej partii politycznej a wśród członków są sympatycy parktycznie wszystkich opcji politycznych będących dziś na scenie krajowej.
Osoby chętne do współpracy i te które chcą nas odwiedzić i porozmawiać już teraz zapraszamy na nasze środowe spotkania do radzionkowskiej remizy (nad pizzerią) o godz. 18:00.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.