54 Pielgrzymka do Częstochowy już 26 lipca 2011 r.

Już 26 lipca 2011 r. wyruszy z Radzionkowa 54 pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymować Radzionkowianie i nie tylko będą w dniach 26 – 30 lipca br., natomiast zapisy trwają do 11 lipca w kancelarii parafialnej przy kościele św. Wojciecha w Radzionkowie. 54 Pielgrzymkę poprowadzi ks. Bartłomiej Cieślak, którymu już teraz życzmy dużo sił na ten czas i wielu owoców duchowych z przeżywania tego wydarzenia.

Co roku na szlak pielgrzymkowy wyrusza ponad 300 osób z naszej parafii św. Wojciecha i nie tylko. Na ten czas przyjeżdzają nasi znajomi nie tylko z innych Parafii Śląskich czy Polski ale i z zagranicy, najliczniej nasi przyjaciele z Niemiec. Naturalnie po drodze śpimy w Woźnikach, do których na wieczorną mszę i śpiewanie przyjeżdzają nasze rodziny z Radzionkowa. Tak samo ma się w drodze powrotnej.

W tym roku wpisowe wynosi 35 zł ( wliczone ubezpieczenie pielgrzyma), 20 zł za 2 noclegi w szkole w Woźnikach jesli ktoś nie śpi na kwaterze u mieszańców Woźnik, no i oczywiście 2 noce w Częstochowie – tam ceny są róźnią w zależności od miejsca na jakie zdecydujemy się, oczywiście najpopularniejszy jest Dom Pielgrzyma, oraz tzw. Hale. Więcej szczegółów oczywiście w kacelarii parafialnej. Serdecznie zapraszamy 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.