Chcesz obejrzeć mecz Ruchu? Zamów Kartę Kibica

Od nowego sezonu piłkarskiej pierwszej ligi zmianie ulega dystrybucja biletów na domowe mecze Ruchu Radzionków. Każdy kto zechce obejrzeć mecze Ruchu jest zobowiązany do wyrobienia Karty Kibica Ruchu Radzionków, która usprawni identyfikacje osób odwiedzających stadion.

Kartę Kibica można zamówić w sekretariacie klubu wypełniając tam stosowny wniosek, lub przesyłając go poprzez internet. Koszt wyrobienia Karty to 10 zł.

Przy zakupie biletu karta zostanie zeskanowana, a bilet zostanie wydrukowany automatycznie. Natomiast każdy kto nie będzie posiadał karty, a zechce wybrać się na mecz Ruchu, będzie zobligowany przedstawić w kasie biletowej dowód osobisty, z którego dane zostaną wprowadzone do komputera, a następnie bilet zostanie wydrukowany, co zdecydowanie wydłuży czas oczekiwania w kolejce po bilet.

Ponadto klub podjął decyzję, że posiadanie Karty Kibica będzie jednym z warunków koniecznych, aby obejrzeć z trybun derbowy pojedynek z bytomską Polonią. Drugim warunkiem będzie zarejestrowane w systemie wykupienie biletów na dwa z trzech spotkań u siebie poprzedzających mecz z bytomianami.

Przeprowadzka do Zabrza nie będzie konieczna.

Komisja Licencyjna ds. klubów pierwszoligowych dopuściła obiekt w Bytomiu – Stroszku do rozgrywania na nim meczów pierwszoligowych. Oznacza to, że wszystkie mecze sezonu 2011/2012, które Ruch Radzionków będzie rozgrywał w roli gospodarza odbędą się na obiekcie przy ul. Narutowicza 11.

Porażka w Ząbkach

Ruch Radzionków przegrał na inauguracje sezonu I ligi w Ząbkach z miejscowym Dolcanem 2:0. Radzionkowianie, grający w mocno zmienionym i odmłodzonym składzie nie sprostali podopiecznym Roberta Podolińskiego.

Następne spotkanie podopieczni Artura Skowronka rozegrają na własnym boisku w sobotę o godz. 17:00, a ich rywalem będzie drużyna Kolejarza Stróże.

Dolcan Ząbki – Ruch Radzionków 2-0 (1-0)
1-0 – Tataj, 15 min
2-0 – Charzewski, 90 min

Dolcan: Humerski – Ciesielski, Chylaszek, Korkuć, Wełna – Bazler, Kosiorowski (68. Sierpina), Piesio (78. Pulkowski), Osoliński – Świerblewski, Tataj (90. Charzewski).
Trener Robert Podoliński.

Ruch: Mika – Kaszowski, Kopacz, Otwinowski, Kowalski – Paweł Giel, Michał Mak, Mateusz Mak (76. Cieluch), Rocki – Skrzypczak (46. Michalik), Mróz (63. Giesa).
Trener: Artur Skowronek.

Widzów: 600
Żółte kartki: Bazler, Ciesielski, Chylaszek, Kosiorowski.
Sędziował Erwin Paterek (Lublin). 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.