Zamknięte ulice i kradzież w kościele

Jak podaje strona UM Radzionków „Od jutra, tj. 30 października, od godziny 6:00 do 2 listopada do godziny 21:00 zostaną zamknięte dla ruchu drogowego ulice Jaśminowa i Cmentarna w obrębie cmentarza.”

Apelujemy również do wszystkich mieszkańców oraz gości wybierających sie na radzionkowską nekropolię w dniu  Wszystkich Świętych o zachowanie szczególnej ostrożności, gdyż w tych dniach dochodżi do kradzieży tego co pozstawiamy w naszych samochodach, zwracajmy uwagę na torebki aby nie stały się łupem kieszonkowców a swoje domy odpowiednio zabezpieczajmy.

Informacja ta jest o tyle na czasie, gdyż w ubiegłym tygodniu dokonano kradzież cennych wot z bocznego ołtarza przy obrazie Matki Boskiej Niesutającej Pomocy w Radzionkowskim kościele św. Wojecicha. Jak informował ks. proboszcz Damian Wojtyczka policja zabezpieczyła odciski palców oraz jest w posiadaniu nagrania z monitoringu kościelnego. Jak tylko zdobędziemy więcej infofrmacji będziemy informować o dalszym postępowaniu i czynnnie włączymy się w poszukiwanie złodzieja. Dlatego zapraszamy do śledzenia naszych wizytówek społecznościowych na nk.pl i facebooku.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.