Zwycięstwo dla wszystkich ludzi z Radzionkowa

W sobotę na gali „KSW 17 Zemsta” w łódzkiej hali Atlas Arena kolejną walkę w formule MMA stoczył mieszkaniec Radzionkowa Artur Sowiński. Przeciwnikiem „Kornika” był uważany za najlepszego w Polsce zawodnika wagi lekkiej trzydziestoletni Maciej „Irokez” Jewtuszko. Walka trwała 46 sekund i zakończyła się zwycięstwem radzionkowianina.

Faworytem rywalizacji był legitymujący się bilansem – osiem walk zwycięskich i jedna porażka zawodowy strażak Jewtuszko. Dla Artura walka ta była znakomitą okazją do zaprezentowania się i udowodnienia, że zasługuje na walki o wyższą stawkę. „Kornik” swoją szansę wykorzystał w 100% i pokonał szczecinianina w 46 sekund. Sowiński zadał mocny prawy podbródkowy, po którym przeciwnik upadł na matę, a następnie zadał kilka ciosów w parterze podczas których sędzia przerwał ten pojedynek. Jewtuszko jeszcze długo po walce nie mógł dojść do siebie po serii ciosów otrzymanych od Sowińskiego.

To dla wszystkich ludzi z Radzionkowa” – tak Artur Janisz komentator sportowy znany z audycji Studio S – 13 w Programie I Polskiego Radia, a ostatnio z transmisji walk MMA podsumował zwycięstwo Artura Sowińskiego, a następnie przytoczył słowa wypowiedziane przed walką: powiedzcie, ze cały Radzionków będzie mi kibicował i dla tych właśnie ludzi odnoszę to zwycięstwo”.

Gratulujemy Arturowi zwycięstwa odniesionego w znakomitym stylu i życzymy dalszych sukcesów  w dobrze zapowiadającej się karierze.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.