Krzysztof Banek i Gustaw Jochlik zapraszają na wybory

Popierany przez Gustawa Jochlika Krzysztof Banek zaprasza na wybory uzupełniające do Rady Miasta Radzionków w najbliższą niedzielę 11 marca. Kandydat z ramienia RTSK jest przede wszystkim mieszkańcem okręgu z którego ubiega się o mandat radnego.

O sobie mówi w ten sposób: jestem rodowitym mieszkańcem Radzionkowa. Mój tato – Stefan jest budowlańcem, moja śp. mama Halina przez większość życia pracowała na radzionkowskiej poczcie przy kościele parafialnym, siostra Joanna to uczennica LO w Radzionkowie a przy okazji zapalona siatkarka Sokołu Rojca Radzionków. Ukończyłem studia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach uzyskując tytuł magistra politologii – specjalność polityka samorządowa, a pracę magisterską obroniłem z tematyki funduszy europejskich na rynku pracy. Od 8 lat pracuję w tarnogórskim Urzędzie Pracy, gdzie pełnię funkcję inspektora ds. dotacji i refundacji. Interesuję się polityka społeczną i samorządowa, ochroną zdrowia i historią. Lubię aktywnie spędzać czas wolny.

Kandydaturę Krzysztofa Banka w pełni popiera lubiany i szanowany ex-burmistrz Gustaw Jochlik, który zauważa w swoim kandydacie kontynuatora radzionkowskiej aktywności rozpoczętej w 1990r. Były burmistrz widzi w Banku takie cechy jak rzutkość, efektywność i posiadanie wciąż nowych inicjatyw.

Szanowni Państwo – wyborcy okręgu nr 14, głosując na Krzysztofa Banka dokonacie Państwo właściwego wyboru

– podsumowuje Gustaw Jochlik

Niedzielne wybory uzupełniające zapowiadają się na prawdziwy test naszej młodej demokracji lokalnej.

2 komentarze

  1. Gratulacje i powodzenia. Ale przyznawanie się do p.Jochlika nie jest jednak sukcesem. To największa porażka naszego miasta

  2. Wielki Twój sukces Krzysztofie, wielki sukces RTSK.
    GRATULACJE wszystkim, a największe, oprócz nowego radnego , dla Przewodniczącego !!!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.