Koszmarny wentylator z Rojcy

Mieszkańcy Rojcy mają nowa atrakcję tj. wyjący od kilku dni wentylator szybu podsadzkowo wentylacyjnego, którego właścicielem jest Spółka Restrukturyzacji Kopalń SA.

Hałas jaki wytwarza ten wentylator jest nie do zniesienia szczegolnie w nocy, mówi Paweł Bomba zamieszkujący przy ul. Skotnickiej na osiedlu wojskowym. Nie jest to sprawa nowa. Hałas powtarza się każdego roku, a w tym jest szczególnie uciążliwy, bo podstawowy wentylator jest uszkodzony, zaś rezewowy pracując robi potężny hałas. Burmistrz i jego służby od lat to tolerują i nic nie robią, bo mieszkańcy Rojcy mogą mieć hałas, smród z oczyszczalni i brak reakcji władz w tych sprawach, uważa Paweł Bomba.

Dlaczego nic nie zrobicie?
Prezes RTSK i inni rojczanie oczekują konkretnych działań ze strony magistratu.

6 komentarzy

  1. Nie tylko słychać w Rojcy.Na Osiedlu Ziętka również można oszaleć.Czy w końcu ktoś ma zamiar coś z tym zrobić??

  2. Mieszkamy na Księżogórskiej. Zrobiło się ciepło, a wieczorem nie można otworzyć okien ze względu na ten okropny, uciążliwy hałas!!! CZy ktoś wie jak to długo jeszcze potrwa?

  3. Witam,
    Czy wiadomo coś na temat działania miasta/ władz w sprawie nie ustającego hałasu? Ciągnie się on juz 2 tydzien a konca nie widac. Jest on na tyle uciążliwy że nie możliwym staje się normalne funkcjonowanie. Stad moje pytanie czy ktoś zajmuje sie owym temat i wiadomo cos kied sie halas zakonczy?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.