Marcowe posiedzenie Zarządu RTSK

W dniu 21.03.2012 r. w Remizie odbyło się posiedzenie Zarządu RTSK. Zebranie otworzył i prowadził przewodniczący RTSK Paweł Bomba. W trakcie posiedzenia z funkcji członka zrezygnował Krzysztof Banek w związku z jego wyborem na radnego w niedawnych wyborach uzupełniających do Rady Miasta Radzionków.

O swojej rezygnacji powiedział: nie zamierzam łączyć funkcji radnego i członka zarządu RTSK gdyż postawiłoby to mnie jak i pozostałych radnych RTSK w mało komfortowej sytuacji kiedy to zarząd na koniec kadencji RM ocenia pracę wykonaną w okresie sprawowania mandatu, na dodatek nie chciałbym dostarczać powodów do niepotrzebnych interpretacji  jeśli chodzi o kwestię prowadzenia działalności gospodarczej przez nasze stowarzyszenie, od początku mojego członkostwa byłem, jestem i będę do dyspozycji zarządu, któremu  dziękuję za współpracę. W miejsce Krzysztofa Banka nie został powołany nowy członek zarządu.

Kolejną kwestią podjętą na zarządzie była ocena dotychczasowej sytuacji finansowej w I kwartale tego roku jak również roku ubiegłego, w szczególności została omówiona dystrybucja Głosu Radzionkowskiego, która w roku 2011 r. nabrała zdecydowanego tempa, dzięki nowym punktom gdzie można zakupić Głos Radzionkowski.

Paweł Bomba omówił zakończoną kampanię wyborczą do wyborów uzupełniających  prowadzoną przez Krzysztofa Banka wraz pozostałymi wspierającymi go członkami RTSK dziękując za zaangażowanie i determinację w dążeniu do sukcesu jakim jest wygrana Krzysztofa jak i całej organizacji.

Końcowy punkt dotyczył uregulowania składek naszych członków.
Przewodniczący Paweł Bomba podziękował na koniec posiedzenia wszystkim członkom zarządu za przybycie wyrażając nadzieję, że wszystkie założenia przed jakimi stanął zarząd na rok 2012 r. zostaną zrealizowane.

Już niebawem na naszej stronie internetowej  pojawi się deklaracja członkowska dla wszystkich chętnych mieszkańców, chcących się włączyć w pracę na rzecz stowarzyszenia jak i naszej „małej ojczyzny”, zamierzamy z jeszcze większym zaangażowaniem realizować swoje statutowe obowiązki.

Zapraszamy osoby młode chcące aktywnie działać na rzecz naszej społeczności lokalnej w ramach RTSK2020 w każdą środę o godz 18 do Remizy lub o kontakt pod adresem redakcja[małpa]rtsk.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.