Szanowni Państwo, członkowie RTSK !

Mija właśnie 3-letnia kadencja obecnego Zarządu. Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze zostało wyznaczone na dzień 30.05.2012 r. o godz. 18,00. To najlepszy moment, by zaprosić Was na to zebranie i skłonić do pewnych refleksji, do przemyśleń, by wynikiem naszej debaty był zdecydowany krok do przodu w działalności RTSK w zakresie programowym, kadrowym i finansowym.

Ostatnie 3 lata były dla nas trudne, z jednej strony przegrana w wyborach samorządowych a z drugiej strony czas wyboru –  jaką iść drogą, jak pogodzić nieuniknioną zmianę pokoleniową z doświadczeniem członków RTSK z długoletnim stażem, jak pozyskać nowych – młodych działaczy i jak zatrzymać „starszych”… Wreszcie, co zrobić, by nasze wartości i ideały znów stały się czytelne i atrakcyjne dla radzionkowian. Niewykluczone, iż mały krok w tym kierunki już zrobiliśmy biorąc pod uwagę wynik wyborów uzupełniających.

Gorąco apeluję o udział w naszym zebraniu i o przemyślenie w/w tematów. Proszę o zaproszenie na zebranie tych mieszkańców, którzy pragnęliby włączyć się w naszą działalność. Proszę też o osobiste stanowisko co do programu naszej działalności i celów jakie Twoim zdaniem mamy realizować.

 

Z poważaniem

Paweł Bomba

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.