Siatkarski Turniej Charytatywny dla Krzysia Tobóra

Krzysiu wraz z rodzicami
Krzysiu wraz z rodzicami

 

 

28.04.2012 r. na hali radzionkowskiego MOSiRu odbył się Charytatywny Turniej Siatkarski na rzecz chorego na raka naszego małego mieszkańca Krzysia Tobóra. Organizatorem turnieju był Młodzieżowy Ruch Apostolski przy parafii Św. Wojciech w Radzionkowie, impreza została objęta patronatem przez Burmistrza Gabriela Tobora oraz Przewodniczącego Rady Miasta Radzionków Dariusza Wysypoła.

Hala zgromadziła dość sporo widzów jak na porę rozgrywania meczy oraz samych zawodników.

Dla Krzysia zagrały takie drużyny jak: Latające Gwoździe, UM Radzionków wraz z Radnymi utworzyli wspólną drużynę, Franciszkanie, Gimnazjum Radzionkowskie.
Mecze odbywała się w luźnej atmosferze, bo nie zwycięstwo było najważniejszego tego  dnia ale dobra zabawa. Momentami jednak było widać ambicję co poniektórych zawodników.

   

Radę Miasta reprezentowali radni: Michał Dzionsko, Klaudiusz Jania i Krzysztof Banek.
Cały Turniej wygrały Latające Gwoździe przez Franciszkanami, UM i Radnymi a ostatnie miejsce zajęło Gimnazjum. Najważniejsze jest jedno, że tego dnia nie było przegranych, wszyscy wygraliśmy dla małego Krzyśka, który dzielnie znosi trudy tej ciężkiej choroby. Warto dodać, że pomocą dla rodziny jest Fundacja Iskierka, której Krzysiu jest podopiecznym. Wszystkich zainteresowanych pomocą kierujemy na stronę fundacji: http://www.fundacjaiskierka.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.