Biuro Radnego Krzysztofa Banka już działa !

 

 

 

Od 9 kwietnia 2012 r. działa już biuro radnego Krzysztofa Banka, który już oficjalnie pełni swoją funkcję od dnia ślubowania podczas swojej I sesji Rady Miasta Radzionków, która miała swoje miejsce w dniu 29.03.2012.

Dyżur radny Krzysztof Banek pełni w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach od 16:30 do 18:30 w swoim biurze, które działa na terenie okręgu wyborczego nr 14 na ul. Brzechwy 13 w miejscu zamieszkania radnego.

Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców mojego okręgu wyborczego do mojego biura, gdzie będę chciał przyjmować wszystkich tych, którym jako radny będę mógł pomóc. Zapraszam nie tylko mieszkańców mojego okręgu ale każdego zainteresowanego sprawami naszego miasta, swojej najbliższej okolicy. Biuro powstało w miejscu mojego zamieszkania co mam nadzieję, że przyczyni się do bliskiego kontaktu i łatwego załatwiania Państwa problemów. Wszystkich zainteresowanych proszę o wcześniejsze umówienie się za pośrednictwem e-maila: krzysztof.banek@gmail.com lub pod nr Tel: 508 934 586. Najbliższy dyżur to 7 maj, kolejny to 4 czerwiec.

Zapraszam też do kontaktowania się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej krzysztof.banek@gmail.com ,  będę na bieżąco chciał Państwu odpowiadać na pytania.
Proszę w swoim mailu podać swoje dane (imię i nazwisko, adres i nr Tel.) .

Już wkrótce mam nadzieję do Państwa dyspozycji będzie strona internetowa naszego okręgu wyborczego, gdzie udostępniona będzie usługa e-radny, dzięki której będziecie Państwo mogli otrzymywać na swoją skrzynkę poczty elektronicznej bieżące informacje z mojej działalności oraz kontaktować się ze mną.

Informacje zawsze bieżące znajdziecie Państwo w Głosie Radzionkowskim oraz na www.rtsk.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.