Przyjdź na mecz … może ostatni raz

Zapraszamy wszystkich kibiców, sympatyków i mieszkańców Naszego miasta w niedzielę o godz. 17:00 na stadion przy ul. Narutowicza na mecz pomiędzy Ruchem Radzionków a drużyną KS Polkowice. Jest to ostatnie spotkanie „Cidrów” w tym sezonie na własnym boisku.
Wiele wskazuje na to, że może to być również ostatni mecz Ruchu na tym szczeblu rozgrywek. Szanse na uzyskanie przez Ruch licencji na grę w przyszłym sezonie są minimalne. Natomiast na grę na stadionie w Stroszku bardzo nikłe, a wręcz niemożliwe, a więc spieszmy się kibicować Ruchowi…

1 komentarz

  1. Dziszejszy mecz i wypowiedz Artura Skowronaka powinna nas wszystkich pobudzić do walki o grę Ruchu Radzionków w I lidze.
    To co pokazuja zawodnicy i trener zasługuje na najwyższe uznanie to oni promuja autentycznie nasze miasto to oni pokazuja jak nalezy walczyć o najwyższe cele . To jest nasz duma. Dlatego apejuję do władz naszego Miasta nie marnujmy takiego skarbu. zróbmy wszystko by Ruch grał dalej w I lidze jeszcze nie jest za pózno. Uwazam że jest wszystko do zrobienia min. uzyskanie licencji, pozbycie się zakazu transferowego, przygotowanie naszego stadionu do rozgrwek – jest szansa że zmieni się decyzja o przedłużeniu prezygotowania boisk do wymogów na kolejny rok. Dlatego jeszcze raz apeluję do wszystkich którym zalezy na Ruchu Radzionków bez podziałów tak od serca zjednoczmy się by nasz kochany Ruch dalej grał w I lidze i promował nasze Miasto.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.