Rozwój Tradycja Dynamika – Nowy Zarząd RTSK

 

 W dniu 30.05.2012 r. zgodnie ze wcześniejszym komunikatem odbyło się Walne Zebranie  Sprawozdawczo – Wyborcze Członków RTSK w siedzibie przy ul. Św. Wojciecha 15.

Kilkudziesięciu członków RTSK dyskutowało nad przyszłością organizacji, jej celów – tych bliskich jak i odległych, podsumowano także ostatni okres działalności ustępującego zarządu.

Zarząd otrzymał absolutorium za ostatni rok jak również za całą kadencję. Komisja Rewizyjna pozytywnie oceniła prowadzenie spraw finansowych Towarzystwa. 

Walne Zebranie Członków wybrało nowy zarząd RTSK. W skład nowego zarządu weszły następujące osoby: Paweł BOMBA, Karol Pietryga, Ryszard CEMPULIK, Adam Sznajder, Jacek LUBOS, Wojciech TOBOR oraz Leszek GŁOGUSZ.

Niewątpliwie najważniejszym celem nowego zarządu będzie szybkie opracowanie programu działalności całej organizacji, wyznaczenie głównych celów oraz konsolidacja wszystkich członków RTSK w celu wspierania działalności organizacji. Nowy skład zarządu potwierdza obranie nowego kierunku działań, które od tej pory na różnych płaszczyznach mają nabrać dynamiki ukierunkowanej na rozwój z uwzględnieniem tradycji i poszanowania dotychczasowych obyczajów przy udziale młodych jak i tych z większym stażem członków RTSK. W dalszym ciągu aktualny jest sztandarowy program RTSK 2020, który ciągle się rozwija.

Ponadto wybrano nową komisję rewizyjną, w skład której weszli ”starzy”  nowi członkowie: Jan Dalibóg, Jan Hajda, Stefania Szostok, Krystyna Zosgórnik.

Nowemu zarządowi życzymy wszystkiego dobrego a przede wszystkim wymiernych sukcesów w kierowaniu organizacją, zaś członkom ustępującego zarządu, którzy nie znaleźli się w nowym zarządzie serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę i w dalszym ciągu liczymy na Waszą obecność na co dzień w RTSK, gdyż ufamy, że Wasze doświadczenie jest bezcenne. 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.