Artur Skowronek: Nie ma chemii pomiędzy miastem, a klubem

Zapraszamy wszystkich do nabycia najbliższego wydania Głosu Radzionkowskiego, w którym między innymi znajdziecie państwo interesujący wywiad jaki przeprowadziłem z byłym już trenerem Ruchu Radzionków, obecnie szkoleniowcem ekstraklasowej Pogoni Szczecin Arturem Skowronkiem.

A tymczasem przedsmak i mały fragment tego co będzie można przeczytać w najnowszym wydaniu naszej gazety.


Co będzie z Ruchem?..
Jak to się wszystko rozwiąże nie mam pojęcia. Jest próżnia. Podstawą dalszego funkcjonowania klubu jest zniesienie zakazu transferowego, który ciąży na klubie, a bez tego klub nie może pozyskać żadnego zawodnika. Sytuacja jest bardzo ciężka i żałuję bardzo, że to się tak skończyło, bo wiele wyrzeczeń nas wszystkich to kosztowało, aby utrzymać ten klub w I lidze, a tak naprawdę żadnego efektu z tego nie ma.
Zwłaszcza, że ostatni rok był jednym z lepszych pod względem sportowym w ostatnim dziesięcioleciu.
Właśnie i dlatego szkoda, że nie poszły za tym sprawy organizacyjne. Szkoda, że nikt nie przyszedł, nie wyciągnął do nas ręki. Szkoda, że nie chciano w Radzionkowie wybudować tego stadionu. Brak stadionu jest największą bolączką , gdyż jeśli w mieście byłby nowy obiekt piłkarski to inwestor na pewno by się znalazł, jestem o tym przekonany. Nie ma chemii pomiędzy miastem i klubem, a bez tego nie ma szans na nic.

Więcej w głosie Radzionkowskim.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.