Stać się nieśmiertelnym

Już 29 lipca o godzinie 10:30 w Londynie rozpocznie się olimpijska rywalizacja judoków w kategorii do 66 kilogramów. Wśród zawodników startujących w stolicy Wielkiej Brytanii Radzionków będzie miał swojego reprezentanta, jest nim niespełna 25 – letni Paweł Zagrodnik. Paweł na co dzień reprezentuje barwy Czarnych Bytom.
Życzymy naszemu reprezentantowi udanego startu i oczywiście medalu. Medalu, który sprawia, że zawodnik staje się „nieśmiertelny”. Igrzyska to coś więcej niż zwykłe zawody, medaliści igrzysk zostają w pamięci kibiców na długie lata.
Osiem lat temu podczas Igrzysk Olimpijskich w Atenach tej sztuki mógł dokonać inny mieszkaniec Radzionkowa Robert Krawczyk, który dotarł, aż do półfinału. Od medalu dzielił go pięć sekund, jednak nie utrzymał prowadzenia do końca i uległ w półfinałowej walce Ukraińcowi Romanowi Hontiukowi. Walkę o brąz przegrał gładko i sen o medalu prysł. Miejmy jednak nadzieję, że tym razem będzie inaczej i w najbliższą niedzielę mieszkaniec Radzionkowa stanie na podium Igrzysk Olimpijskich.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.