A było tak blisko

Paweł Zagrodnik był o krok od zdobycia brązowego medalu na IO w Londynie. Radzionkowianin przegrał decydującą walkę o brąz z reprezentantem Japonii Masashim Ebinumem. Polak walczył bardzo dzielnie i przy odrobinie szczęścia mógł rozstrzygnąć pojedynek na swoją korzyść już w regulaminowym czasie. Tak się jednak nie stało i do wyłonienia zwycięstwa potrzebna była dogrywka. W niej lepszy okazał się Japończyk.
Miejmy jednak nadzieję, że występ ten zaprocentuje w przyszłości i z Rio de Janeiro Paweł Zagrodnik wróci z medalem.

Przebieg walk Pawła Zagrodnika

Świetny początek Zagrodnika

Radzionkowianin Paweł Zagrodnik pokonał w pierwszej rundzie turnieju olimpijskiego wicemistrza świata reprezentanta Brazylii Leandro Cunhę. Jest to ogromny sukces zawodnika Czarnych Bytom. Rywalem Polaka w 1/8 finału będzie reprezentant Armenii Armen Nazarjan.
Zagrodnik w ćwierćfinale

Trwa przygoda Pawła Zagrodnika na tatami w Londynie. Polak pokonał Ormianina Armena Nazarjana dzięki złotemu punktowi zdobytemu w dogrywce. Droga do medali stoi przed radzionkowianinem otworem.

Szansa na brąz

Paweł Zagrodnik przegrał ćwierćfinałową walkę z trzykrotnym mistrzem Europy i trzykrotnym medalistą mistrzostw świata Węgrem Miklosem Ungvarim. Nie oznacza to jednak, że Polak żegna się z Igrzyskami, gdyż wystąpi on w repasażach, której stawką będzie pojedynek o brązowy medal.

Wygrany repasaż

W walce repasażowej Paweł Zagrodnik zmierzył się z reprezentantem Azerbejdżanu Tarłanem Karimowem. Polak pokonał Azera i w swojej życiowej walce – o brąz Igrzysk Olimpijskich zmierzy się z Japończykiem Masashim Ebinumem

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.