2 komentarze

 1. Taki komentarz ukazał się w portalu tg.net.pl podpisuję się pod nim ! zamiast skakać ze spadochronem proponuję przejazd 94 o 7.00 rano

  ,,Dlaczego jest tak mało kursów autobusu linii 94 do Radzionkowa?

  Coraz więcej młodzieży z Radzionkowa, Rojcy i Bobrownik podejmuje naukę w szkołach ponadgimnazjalnych w Tarnowskich Górach. Większość, wraz z wieloma osobami pracującymi w tym mieście, korzysta z połączenia autobusowego nr 94.

  Od września widać wyraźnie, że linia jest przeciążona mimo, iż czasami kursuje na niej autobusu przegubowy. Panuje okropny tłok, szczególnie rano i w godzinach szczytu. Natomiast po godzinie 16tej okrojono kursy tej linii do odstępów prawie co godzinnych! Uczniowie, którzy nie zdążą przed tą porą skończyć zajęć są skazani na prawie godzinne stanie na przystanku.

  Mogą oczywiście skorzystać z linii 173 ale KZK GOP funduje im wtedy krajoznawczą wycieczkę przez Świerklaniec. (sprawdzając czas przejazdu tej alternatywnej linii wychodzi około 40 min jazdy trasa Tarnowskie Góry – Radzionków).

  Ciągle jeszcze, mimo iż nasze miasto należy pod powiat tarnogórski łatwiej i szybciej dostać się do Bytomia. W tej kwestii nie zmieniono nic od czasu kiedy Radzionków należał pod Bytom. A przecież warto to zmienić, bo im więcej osób będzie pracować i uczyć się w Tarnowskich Górach tym mocniej będzie rozwijać się to miasto. Komunikacja nie tylko miejska ale i samorządowo – społeczna powinna wsłuchać się w głos pasażerów którzy od lat narzekają na tragiczny dojazd autobusowy do Tarnowskich Gór”

  Tarnogórzanka z Radzionkowa

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.