Apel do radzionkowskich przedsiębiorców ! Czas na nas!

Ryszard Cempulik (z lewej) apeluje do przedsiębiorców.

Kieruję te słowa do koleżanek i kolegów prowadzących działalność gospodarczą na terenie Radzionkowa, a jest nas z górą tysiąc.

Może wreszcie staniemy się grupą, z którą władza będzie się liczyć?! Zastanówmy się nad tym, jak jesteśmy traktowani, jako ci, którzy mają konkretny wkład w rozwój naszego miasta. Czy nasze aspiracje i potrzeby są w Ratuszu przyjmowane z właściwą powagą, czy możemy liczyć na pomoc, gdy jej potrzebujemy, na to, by nasze uwagi były przynajmniej wysłuchane? Czy nasze miasto jest przyjazne dla przedsiębiorców – nie jest, i będzie tak dopóki, dopóty nie zaczniemy mówić jednym głosem!

Najwyższy czas skończyć rządy budżetówki, tę swoistą dyktaturę nauczycieli! Dlaczego na czele samorządu nie mógłby stanąć ktoś z nas, wiedzący jak zarabiać pieniądze – dla gminy i jak je wydawać, jak docenić tych, którzy właśnie tu zarabiają prowadząc swoje interesy?

W chwili wolnej pomyślmy o tym, popatrzmy wokół – może ktoś taki jest obok, może to ty?! Czas się zorganizować, nie dla polityki, którą ci, co tylko biorą tak kochają, promują swoją osobę, aby tylko znów zostać wybranym. Potrzeba nam człowieka, ludzi, którzy potraktują nasze miasto nie jako swój prywatny folwark, ale swoisty biznes i będą go prowadzić zgodnie z interesami wszystkich mieszkańców, oszczędnie i po gospodarsku.

Liczę na Was, liczę na odzew. Czas przestać narzekać i wziąć sprawy w swoje ręce!

Ryszard Cempulik       

 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.