2 komentarze

  1. Panie Dalbert jest Pan przewrażliwony, to że na stronie pokazujemy dziury w drodze to jest normalna informacja a nie krytyka władzy. Wg Pana cokolwiek RTSK napisze to jest krytyka władzy, tak nie jest. Proponuję trochę otrzeźwienia i przejrzenia na oczy co się rzeczywiście dzieje w Radzionkowie. To że jest Pan aktualnie obrońcą aktualnej władzy nas nie dziwi, dziwi nas fakt że nic innego Pan nie spostrzega co warto w Radzionkowie poprawić, naprawić lub zrobić lepiej dla dobra mieszkańców i rozwoju Miasta bo po prostu Pan i aktualna władza wie wszystko najlepiej, zapewniam Pana że jest inaczej i mieszkańcy to niedługo potwierdzą

  2. To, że piszecie o dziurach w jezdniach, nikomu nie powinno przeszkadzać, ale jak już piszecie, to piszcie prawdę, bo wyżej zamieszczone zdjęcie, przedstawia fragment ul. Orzechowskiej, która została jeszcze wyremontowana „za Jochlika”, czyli fragment jezdni, znajdującej się pomiędzy cmentarzem, a ul. Holewiny.
    Półtora roku temu, został wyremontowany odcinek ul. Orzechowskiej, znajdujący się pomiędzy ul.Anieli Krzywoń i ul. Św. Wojciecha.
    Ja rozumiem ,ze chcecie dopiec obecnej władzy, bo takie prawo opozycji, ale róbcie to uczciwymi metodami , a nie jak w tym przypadku, gdzie chcecie pokazać, że droga która została wybudowana ponad rok temu, rzekomo już wymaga naprawy, jasno chcecie w tym wypadku pokazać, że ten burmistrz buduje takie buble, które trzeba po roku naprawiać, i w tym konkretnym przypadku mijacie się z prawdą, niejako strzelając sobie we własną stopę.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.