Dziury, dziury, dziury… cz. III: ul. Cmentarna

Kolejna część naszego cyklu. Dzisiaj przedstawiamy naszym czytelnikom fatalną nawierzchnię ulicy Cmentarnej. Po okresie zimowym jezdnia została „połatana” co tylko w znikomej mierze poprawiło jakość poruszania się ww. ulicą.

P1030402

 

 

 

 

P1030403 r

1 komentarz

  1. ostatnio nasi „drogowcy” na Cmentarnej w ramach szeroko pojętego „remontu nawierzchni” uzupełnili dziury żwirem i odjechali.
    Obecnie bierze o zachwyt POŁĄCZENIE nowo wyremontowanego chodnika ul. Zejera z chodnikiem na Cmentarnej!!!Kto nie widział – WARTO SIĘ PRZEJŚĆ! O potrzebie modernizacji chodnika na Cmentarnej nie ma sensu się rozpisywać, po opadach deszczu na wjazdach kałuże na całą szerokość chodnika, zimą dla odmiany lodowisko. Kilka lat temu wyremontowano tam nawierzchnię chodnika; efekt: wymieniono co dwudziestą połamaną płytkę, zapadłe wjazdy i połamane krawężniki zostały bez zmian. Po kilku latach usłyszeliśmy z urzędu, że przecież wyremontowali nam chodnik!!! Wstyd Panowie. Ciekawa jestem czy ktoś z urzędu ogląda te inwestycje!!!. Wyremontowano wszystkie ulice wokoło łącznie z gankami ale na remont nawierzchni odcinka ulicy Cmentarnej (od nr 1 do 15) i jej przylegającego jedynego tylko chodnika jakoś ciągle brakuje środków w naszej gminie. Cóż, pewno przyjdzie nam jeszcze poczekać …

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.