Szombierki lepsze od Ruchu

herb_Ruch_RadzionkowEmocjonujące spotkanie oglądali widzowie, którzy w sporej liczbie pojawili się na stadionie przy Narutowicza. Emocjonujące, lecz niestety zakończone zwycięstwem Szombierek Bytom 3:2.
Ruch objął prowadzenie już w 6 minucie po trafieniu Damiana Cziby ( 5 gol w sezonie). Dziesięć minut później było już jednak 1:1 po golu Thiela. Po przerwie na prowadzenie wyszli goście, a gola zdobył znany doskonale kibicom z występów w Ruchu Hubert Jaromin. Radzionkowianie szybko wyrównali po bramce wprowadzonego dwie minuty wcześniej Daniela Sobasa. Decydujące trafienie bytomianie zaliczyli w 82 minucie, autorem gola był Krzysztof Urbanek.
Po ośmiu kolejkach radzionkowianie z dziesięcioma punktami zajmują szóste miejsce.