Jest ogromna szansa na środki finansowe na termomodernizację i ograniczenie niskiej emisji ! Zapraszamy na spotkania informacyjne !!!

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Radzionkowa na spotkanie informacyjne
w sprawie możliwości pozyskania środków finansowych na termomodernizację budynków mieszkalnych i ograniczenia niskiej emisji.
01.10.2013 r. godz. 17:00 Restauracja MARCO w Rojcy
02.10.2013 r. godz 17:00 Restauracja FIGARO w Radzionkowie 

Im większe zainteresowanie z Waszej strony ubieganiem się o środki na termomodernizację i ograniczenie niskiej emisji tym większe szanse na sukces.

Wszystkie zainteresowany osoby, które przybędą na spotkanie otrzymają wyczerpujące informacje nt. projektów ekologicznych, inżynierii finansowania oraz korzyści płynących z udziału w projekcie.

Ponadto informujemy, że informację o podjęciu się akcji informacyjnej na rzecz Mieszkańców Radzionkowa przesłaliśmy do Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miasta Radzionków z nadzieją na włączenie się do projektu.
Aby skorzystać z tych środków, gmina będzie musiała złożyć odpowiednie wnioski
i uruchomić proces aniektyzacji. Dopiero po przyznaniu środków to mieszkańcy będą kierować wnioski do gminy. W ostatnich latach regularnie otrzymywała dofinansowania z Unii Europejskiej na różne zadania.

Czas na start w temacie, gdzie mieszkańcy odczują bezpośrednią korzyść
w postaci oszczędności w swoich domach i ochrony środowiska tego nam najbliższego bo miejskiego.

Stoimy na stanowisku, że Mieszkańcy powinni mieć szansę skorzystania ze środków, które oferują fundusze krajowe z NFOŚiGW i WFOŚ.

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.