Burmistrz posłuchał rad Pawła Bomby

Paweł Bomba.
Paweł Bomba
Analizując projekty uchwał na najbliższą sesję Rady Miasta, warto zwrócić uwagę na projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego zawarcia umowy dzierżawy na czas nieoznaczony.
W projekcie uchwały czytamy, że miasto wyraża zgodę na oddanie w dzierżawę w trybie bezprzetargowym Targowiska Miejskiego – dotychczasowemu Zarządcy – Klubowi Sportowemu Ruch Radzionków – na podstawie umowy dzierżawy zawartej na czas nieoznaczony, z przeznaczeniem na prowadzenie targowiska miejskiego.

xxx

RTSK zdecydowanie popiera tę uchwałę. Tym samym burmistrz Radzionkowa p. Gabriel Tobor posłuchał rady przewodniczącego RTSK i byłego prezesa klubu Pawła Bomby, który na spotkaniu władz miasta, zarządu klubu, przedstawicieli radzionkowskiego biznesu oraz kibiców, które odbyło się w maju br. przedstawił koncepcję, aby KS Ruch Radzionków otrzymał targowisko w dzierżawę a nie w zarząd. Wówczas burmistrz Gabriel Tobor nazwał propozycję Pawła Bomby populistyczną. Teraz te domniemany populizm realizuje.
Wszyscy kibice i sympatycy Ruchu oraz Radzionkowskie Towarzystwo Społeczno Kulturalne dziękuje burmistrzowi za skorzystanie z rady bardziej doświadczonej osoby.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.