Zwycięstwo z Szczakowianką, teraz wyjazd do Piotrówki

herb_Ruch_RadzionkowW sobotnim meczu, który kończył trzy meczowy cykl Ruchu na własnym stadionie, radzionkowianie pokonali Szczakowiankę Jaworzno 2:1.
Ruch objął prowadzenie w 41 minucie po trafieniu Daniela Sobasa. Goście wyrównali w 86 minucie, a autorem bramki był Marcin Grzywa. Zwycięskiego gola dla Cidrów w ostatniej minucie spotkania zdobył Mateusz Sroka. Tym samym Ruch podopieczni Wojciecha Osyry odnieśli piąte zwycięstwo w całych rozgrywkach i z 16 punktami na koncie zajmują bardzo dobrą czwarta lokatę.
W najbliższej kolejce naszych piłkarzy czeka wyjazd do Piotrówki i starcie z miejscowym LZS-em. Naszpikowana obcokrajowcami drużyna w poprzedniej kolejce rozgromiła na wyjeździe Piasta Strzelce Opolskie 6:1. W tabeli natomiast ma w dorobku 10 punktów i plasuje się na 9 pozycji.