Wyjazdowa porażka Ruchu

herb_Ruch_RadzionkowPiłkarze radzionkowskiego ruchu ulegli w sobotę w meczu wyjazdowym LZS-owi Piotrówka 2:1. Prowadzenie w tym meczu objęli radzionkowianie, po trafieniu Tadeusza Urbainczyka w 20 minucie. Gospodarze wyrównali po zaledwie 11 minutach, a autorem bramki był urodzony w Zimbabwe Dzikamai Gwaze. Decydujący gol padł po rzucie karnym, a jedenastkę na bramkę zamienił kolejny gracz z Zimbabwe Kelvin Bulaji. Tak oto naszpikowana obcokrajowcami drużyna z Piotrówki pokonała Ruch 2:1 w ostatnim meczu I rundy rozgrywek. Kolejne spotkanie, które zostanie rozegrane w przyszły weekend będzie już pierwszym spotkaniem rundy rewanżowej.
Po jedenastu kolejkach podopieczni Wojciecha Osyry z 16 punktami na koncie plasują się na siódmej pozycji w tabeli.