Srogie lanie

herb_Ruch_RadzionkowBolesnej lekcji doświadczyli piłkarze radzionkowskiego Ruchu w spotkaniu czternastej kolejki III ligi. Polonia Łaziska Górne ograła Ruch aż 6:1. Z sąsiadujących dotąd w tabeli drużyn zdecydowanie lepsi okazali się się gospodarze, choć to Ruch objął prowadzenie po trafieniu Michala Farkasa, jednak po trzech minutach Polonia wyrównała, a na przerwę schodziła z dwubramkową przewagą. Po przerwie dołożyła kolejne trzy trafienia i w niespodziewanych rozmiarach pokonała radzionkowian. Cidry spadły w tabeli na siódme miejsce, tracąc do czwartego dającego awans do grupy mistrzowskiej miejsca trzy punkty.