Rehabilitacja Ruchu

herb_Ruch_RadzionkowPiłkarze radzionkowskiego Ruchu zrehabilitowali się za ostatnią porażkę w Łaziskach Górnych 6:1 i w sobotnim spotkaniu XV kolejki III ligi pokonali Piasta Strzelce Opolskie 3:1. Do przerwy Ruch prowadził 2:0,a autorem obu goli był Adam Toszek. Po przerwie na 3:0 podwyższył Wojciech Popiel. Gości było jedynie stać na honorowe trafienie z rzutu karnego. Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę, po tym jak czerwone kartoniki ujrzeli: Michal Farkas – Ruch i Marcin Jys – Piast. W tabeli podopieczni Wojciecha Osyry nadal plasują się na siódmej pozycji. Na kolejne spotkanie Cidrów na własnym terenie zapraszamy w przyszłym roku.