Likwidacja Niskiej Emisji – wciąż czekamy na wyznaczenie terminu !

Informujemy, że zakończyliśmy akcję zbierania ankiet w ramach naszych starań o wprowadzenie w życie Programu Ograniczania Niskiej Emisji na terenie Miasta Radzionków. Wszystkim, którzy złożyli ankiety bardzo dziękujemy. Obecnie wciąż czekamy na informację z UM Radzionków, od Przewodniczącego Rady Miasta o posiedzeniu Komisji Komunalnej. Na podstawie ankiet przygotowane zostanie opracowanie, które pokaże systemowe rozwiązania dla Miasta Radzionków. Dziś złożyliśmy pismo z prośbą o wyznaczenie terminu. W ramach naszych dyżurów ciągle prowadzimy konsultacje w zakresie termomodernizacji w każdą środę od 18 do 19 w radzionkowskiej remizie.

Generalnie spodziewaliśmy się, że posiedzenie komisji, na której przedstawimy cały projekt do A do Z odbędzie się jeszcze w tym roku i przed sesją budżetową ale niestety mamy na to coraz mniejsze nadzieje.

1 komentarz

  1. Mam dziwne wrażenie że Przewodniczącemu Rady Miasta i innym osobom władnym w Radzionkowie , przepraszam za wyrażenie( zwisa )i nie jest na rękę cała ta akcja ( idąc dalej tym tropem żywię głęboką nadzieję że mieszkańcy Radzionkowa się wreszcie przebudzą i otrząsą z uroku osobistego Pana Burmistrza oraz Pana Przewodniczącego ( ten ostatni pewnie mieszka w bloku )i wezmą się w garśc oraz zbiorą całą swoją odwagę i serdecznie podziękują obecnej władzy jak na to zasługuje w zbliżających się wyborach . Ja osobiście będę pamiętał dlaczego w Radzionkowie nie ma już Laboratorium Analitycznego i na wyniki trzeba czekać 24 godziny , wcześniej były w ciągu 6 , będę pamiętał jak postąpiono z najlepszym Pediatrą nie tylko w Radzionkowie( myślę że nawet w całej południowej Polsce , niczego nie ujmując pozostałym Lekarzom ),będę pamiętał że za tej władzy zniknął z Gajdasa bezpłatny gabinet stomatologiczny , będę pamiętał jak chętnie i opornie obecne władze nastawiają się do społecznej incjatywy w sprawie ograniczenia niskiej emisji. Jest jeszce kilka podobnych ” kwiatków” . Czyżby w Radzionkowie tak jak na Ukrainie społeczeństwo swoje a władza swoje? Nie odpowiem na to pytanie , zostawiając to pod rozwagę szanownym mieszkańcom Radzionkowa .
    Ukłony dla Włodarzy Radzionkowa.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.