jak jest ze śmieciami w Radzionkowie ? tak na serio !!!

Przytaczamy fragment wypowiedzi burmistrza w jego biuletynie nt. nowego systemu gospodarowania odpadami i porównujemy z odpowiedzi na interpelację radnego Krzysztofa Banek, który jeszcze w listopadzie pytał o tak jak wygląda sytuacja w naszym mieście.

Ambitnie i racjonalnie…
„Panie burmistrzu, a czy wprowadzenie nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi w mieście uznaje Pan za sukces?
Pan Gabriel Tobor: W kontekście fatalnych uwarunkowań prawnych, wprowadzenie nowych zasad gospodarowania odpadami w naszym mieście przebiegało bardzo sprawnie. Firma, która wygrała przetarg na wywóz śmieci i utrzymanie porządku w gminie na bieżąco wywiązuje się ze swoich zdań. W Radzionkowie mamy też jedną z najniższych cen za wywóz śmieci, w porównaniu do sąsiednich miast. Niemniej przepraszam tych mieszkańców, u których na początku wdrożenia nowego systemu wystąpiły problemy”
Analizując odpowiedź na interpelacje Pana Radnego Krzysztofa Banka w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi w naszym mieście sytuacja nie wygląda tak sielankowo. Zachęcamy do lektury pisma, które sam Pan podpisał w załączeniu. Dzięki rzetelnie przygotowanemu sprawozdaniu z funkcjonowania systemu gospodarki odpadami komunalnymi w Radzionkowie stan na dzień 19 listopada 2013 r. obraz Pana burmistrza jest sprzeczny ze sprawozdaniem. Zadajemy sobie pytanie skąd taka rozbieżność informacji? Zachęcamy do lektury.

4 3 2 1

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.