Stadion marzeń

Pytają o stadion sympatycy Ruchu Radzionków, pytają na łamach prasy byli zawodnicy – ostatnio Adam Banaś, pytał radny Krzysztof Banek o losy stadionu w Radzionkowie, pytał kilka razy, otrzymując odpowiedzi, z urzędu miasta, iż na razie to niemożliwe. Ostatnio pytał już szczegółowo o: harmonogram realizacji zadania na rok 2014 r.; wariantową inżynierię finansową inwestycji; o to – jakie działania zostały podjęte przez Miasto Radzionków na rzecz promocji ww. inwestycji od momentu jej wpisania do Wieloletniej Prognozy Finansowej w celu pozyskania partnerów biznesowych do realizacji zadania. Zapytaliśmy i my, Agencji Nieruchomości Rolnych w Opolu, w której gestii jest teren przy ul. Knosały, gdzie ewentualnie stadion mógłby powstać.

Odpowiedź jest jasna. Do 2015 roku nie ma co myśleć o tym terenie. Pytanie – co potem, czy ANR odda nam ten teren? To absolutnie nie jest pewne,
aktualny dzierżawca ma bowiem prawo pierwszeństwa nabycia dzierżawionych nieruchomości, w przypadku, gdy Agencja wystawi te nieruchomości do sprzedaży.. Może więc czas zastanowić się nad alternatywną lokalizacją? Red.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.