3 komentarze

  1. Prawa strona Górki jest bardzo często poruszana przez nas zarówno w Głosie Radzionkowskim jak i na rtsk.pl. Dotyczy to nie tylko ulicy Larysza, ale także Przyjaźni, Wiosennej i Wspólnej.
    W dalszym ciągu będziemy ten teren monitorować i pewnie jeszcze nie jeden artykuł na ten temat się ukaże. Z wyżej wymienionych, ten odcinek Larysza rzeczywiście jest chyba w najgorszym stanie. Dziękujemy za sugestie, prosimy o dalsze.

  2. Szanowni dyskutanci może taki temat… Zapuszczony odcinek ulicy Larysza od skrzyżowania z ul. Adamieckiego do skrzyżowania z ul. M.Dąbrowskiej. Odcinek drogi składa się ze starych, zniszczonych kostek brukowych. W ciągu drogi powstały liczne fałdy i dziury. na tym odcinku w czasie deszczu powstają rozległe kałuże. piesi chodzą ciągiem jezdni, z powodu braku chodnika. Opisany fragment drogi jest uciążliwy dla kierowców oraz niebezpieczny dla osób starszych ze względu na bardzo zły stan nawierzchni.

  3. No i co w związku z tym, żeby było lepiej najpierw trzeba wykonać prace, przy których niszczy się droga, widać, że RTSK nie ma o czym pisać, a w roku wyborczym bardzo chciałoby zaistnieć.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.