Erhard Reiss: Nakłady w Rojcy muszą być większe!

Kandydat do Rady Miasta Radzionków z okręgu nr 2, ulice: Artura, Bezpieczna.

  • Zawsze w swej publicznej misji, bo tak traktuję mandat radnego Rady Miasta Radzionków, występuję ponad podziałami, swą aktywność kierując na realizację naszych potrzeb. Znam je, upominam się o nie w Radzie Miasta, wiele spraw udało mi się załatwić dzięki mej nieustępliwej postawie i determinacji.
  • Korzystam także w swej działalności z innych kanałów decyzyjnych leżących poza miastem.
  • Chciałbym się poświęcić temu, by jak najwięcej środków zewnętrznych i budżetowych trafiło do Rojcy, poza milionem złotych z budżetu obywatelskiego, który zamierzam stworzyć dla naszej części miasta, i który to budżet sami będziemy rozdzielali…
  • Będę czuwał nad tym, by wreszcie doprowadzić do symetrii między inwestycjami w Rojcy i pozostałej części miasta. Nakłady w Rojcy muszą być znacząco większe!
  • Administrację lokalną, grupy sąsiedzkie czy organizacje pozarządowe uważam za istotnych aktorów polityki lokalnej. Wzajemną współpracę wymienionych grup postrzegam jako klucz do dynamicznego rozwoju miasta.

Erhard Reiss (lat 48) – emerytowany sztygar zmianowy i oddziałowy Kopalni

Erhard Reiss (w środku) niejednokrotnie wykazał się odwagą krytykując działania burmistrza.
Erhard Reiss (w środku) niejednokrotnie wykazał się odwagą krytykując politykę burmistrza.

Powstańców Śląskich. Żonaty, ojciec czworga dzieci. Technik górnik. Członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa oraz organizacji związkowych. Zaangażowany w działalność Wspólnoty Mieszkaniowej 5008 przy ul. Bezpiecznej i Artura. Ukończony kurs zawodowy w zakresie „Zarządzanie zasobami ludzkimi”. Absolwent kursu organizowanego przez Górnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich. W kadencji 2006/2010 oraz 2010/2014 Radny Miasta Radzionków – członek komisji rewizyjnej, komisji kultury, oświaty, zdrowia i komisji mieszkaniowej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.