Karol Pietryga: Głos radzionkowskich przedsiębiorców

Kandydat z Okręgu Wyborczego nr 5: Gierymskiego, Gwarków od 51 do 79, Kużaja 1-70, Nieznanego Żołnierza, Poprzeczna, Szczęśliwa, Wandy.

  • Chcę położyć nacisk na rozwój gospodarczy naszego miasta, bo gospodarka powinna być na pierwszym miejscu. Im Radzionków będzie bogatszy tym będzie mógł więcej „zwrócić” mieszkańcom w postaci usług do nich skierowanych: od lepszego zabezpieczenia transportu publicznego, poprzez ochronę zdrowia, ofertę kulturalną, kończąc na pozyskiwaniu środków zewnętrznych, z których może skorzystać indywidualny mieszkaniec – np. Program ograniczania niskiej emisji.
  • Jestem kandydatem z Rojcy i jeśli uzyskam poparcie wyborców, mam zamiar dbać, aby środki przeznaczane na inwestycje w mieście, uwzględniały Rojcę proporcjonalnie do wkładu, jaki wnoszą mieszkańcy i firmy ulokowane na jej terenie.
  • Czasami mam wrażenie, że Nasza cześć Radzionkowa jest przez włodarzy miasta nieco zapomniana, dlatego wraz z pozostałymi kandydatami RTSK z Rojcy utworzyliśmy nieformalną grupę pod nazwą: „Inicjatywa mieszkańców Rojcy”, która ma ten niekorzystny trend odwrócić.
  • E-mail: inicjatywarojcy{małpa}interia.pl

1
K.Pietryga (z lewej) w roli przewodniczącego gminnej komisji wyborczej (2012r.)

Karol Pietryga (27 lat):,  kawaler, od urodzenia zamieszkały w Radzionkowie. Od ponad 8 lat związany z RTSK, gdzie obecnie pełni funkcję v-ce przewodniczącego. Magister ekonomii. Ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w specjalności Handel Zagraniczny. Od 2007r. prowadzi własną działalność gospodarczą obejmującą usługi i handel elektroniczny. Posiada doświadczenie w zdobywaniu środków Unii Europejskiej. Współorganizator akcji zbierania podpisów w sprawie obniżenia opłat za odbiór śmieci oraz spotkań z mieszkańcami Rojcy w sprawie ograniczania niskiej emisji w Gminie Radzionków. Entuzjastycznie nastawiony do budżetu obywatelskiego.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.