Piotr Niebylski: Solidarność z potrzebującymi pomocy

Kandydat do Rady Miasta z okręgu nr 4, ulice: Huzarów, Lotników, Kirasjerów, Piechurów, Artylerzystów, Fizylierów, Zwiadowców, Grenadierów, Kadetów, Wopistów, Skotnicka, Łąkowa, Komandosów, Saperów.

Celem mojej szczególnej troski jako radnego będzie m.in.: 

  • ograniczenie niskiej emisji
  • rozszerzenie oferty kulturalnej w Rojcy, organizowanie imprez rodzinnych,
  • solidarność z potrzebującymi pomocy – programy wsparcia dla ludzi będących w trudnej sytuacji, wspieranie działalności charytatywnej, wspieranie inicjatywy „żadne dziecko nie może być głodne w szkole
  • wspieranie działalności organizacji zrzeszających emerytów i rencistów.
    Dla mnie jako radnego samorząd, to przede wszystkim Mieszkańcy – ich potrzeby, problemy i oczekiwania, bo one są najważniejsze. Urzędy są po to, żeby sprawnie i bezproblemowo służyć Mieszkańcom naszej Gminy.

Piotr Niebylski – bezpartyjny,45 lat. Od urodzenia jestem mieszkańcem Radzionkowa, mieszkam przy ulicy Kadetów. Mam trójkę dzieci – dwie córki i syna. Jestem absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku „Zarządzanie i Marketing” oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie.

Ostatnie dwa lata pracowałem w Orlen Oil Cesko s.r.o, gdzie odpowiadałem za sprzedaż na rynki: czeski, słowacki i węgierski. Obecnie pracuję w MW Assets Holding s.r.o. Biorę czynny udział w życiu społeczności lokalnej, przez trzy lata byłem Przewodniczącym Rady Rodziców w Zespole Szkół Podstawowo- Gimnazjalnych w Rojcy. Szczególny nacisk kładę na środowisko naturalne w którym żyjemy – od lat jestem wiceprezesem Stowarzyszenia Przyjaciół i Sympatyków Ekologii „Zielona Ziemia”.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.