Łukasz Bystrzanowski: rewitalizacja parku na Danielcu

Kandydat do Rady Miasta Radzionków z okręgu nr 8, ulice: Długa (numery parzyste), Danielecka, Pankiewicza, Jordanówny, Szylera, 27 Stycznia, Piastowska, I Powstania, Czwartaków, Broncla, Pisalskiego, Krzywa od nr 25 do nr 27, Sadowa od nr 90 do nr 106.

Im więcej dajesz, tym więcej dawać chcą obdarowani. Tak działa reguła wzajemności.


Chciałbym się zająć:

  • problemem nawierzchni naszych ulic i chodników oraz miejsc parkingowych;
  • rewitalizacją, przebudową parku na Danielcu przy Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej PSP Radzionków;
  • pozyskaniem środków na dotacje dla mieszkańców w zakresie kompleksowej likwidacji niskiej emisji (ekologiczne źródła ciepła, termomodernizacja budynków, montaż układów solarnych, fotowoltaika, podpięcia do sieci ciepłowniczej itp.);
  • problemami w zakresie szeroko rozumianej ochrony środowiska i gospodarki odpadami komunalnymi oraz wyrobami zawierającymi azbest w naszym mieście;
  • wykorzystaniem swojego doświadczenia oraz kontaktów w instytucjach w zakresie pozyskiwania źródeł finansowych – krajowych oraz unijnych na różne działania wspierające rozwój naszego miasta.

Zadbam również o to aby:

  • plany, programy, koncepcje, strategie, które mamy opracowane były realizowane!

Rozmowy z mieszkańcami mojego okręgu wyborczego o tym, co trzeba poprawić w naszym mieście, czego brakuje, czego oczekują itp. dodają mi sił i utwierdzają mnie w tym, że mój pomysł na działania, które zamierzam realizować jako przyszły radny jest spójny z ich potrzebami, czyli ma szansę powodzenia. Jestem otwarty na propozycje, sugestie, postulaty, które pozwolą opracować taki plan działań, który uwzględni potrzeby wszystkich mieszkańców naszego miasta. Nie pięknymi słowami czy obietnicami, a pracą będę się starał, aby zdobyć Państwa zaufanie.

Łukasz Bystrzanowski (33 lata): od urodzenia mieszkaniec Radzionkowa. Wykształcenie wyższe, magister inżynier.  Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji. Ukończył także podyplomowe studia menadżerskie oparte na strukturze MBA. Posiada Certyfikat Auditora Wewnętrznego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Normy ISO 9001, ISO 14001. Dysponuje szeroką wiedzą i doświadczeniem w zagadnieniach związanych z szeroko rozumianą ochroną środowiska oraz energetyką, a także z doradztwem w zakresie pozyskiwania środków inwestycyjnych – krajowych oraz unijnych. Regularnie wygłasza referaty na konferencjach i szkoleniach dotyczących ochrony środowiska oraz gospodarki odpadami, a także publikuje artykuły, programy i opracowania w tej dziedzinie. Jest konsultantem wielu projektów realizowanych z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska. Autor książki pt. „Każdy przedsiębiorca powinien znać zasady gry – przepisy dotyczące ochrony środowiska”. Aktualnie pracuje na stanowisku dyrektora Departamentu Projektów Ekologicznych. Współlaureat nagrody b. Przewodniczącego Rady Miasta Radzionków Michała Cyla – za stworzenie  pierwszej  w Polsce parafialnej telewizji internetowej przy parafii pw. św. Wojciecha w Radzionkowie. Udziela się również jako wolontariusz w Fundacji Pomocy Dzieciom i Seniorom „Wioska Serca im. Jana Pawła II w Mysłowicach.

Nasze miasto potrzebuje aktywnych ludzi, którzy chcą dzielić się swoimi doświadczeniem, wykorzystując swoje umiejętności do budowania wspólnego dobra. Zachęcam zatem gorąco wszystkich do udziału w wyborach, bo wynik bezpośrednio będzie dotyczył nas i naszej przyszłości. Wierzę, że się uda i proszę o zaufanie.

Łukasz Bystrzanowski

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.