Msza w intencji klubu. Ruch u progu rundy wiosennej.

herb_Ruch_RadzionkowJak informuje oficjalna strona klubu Ruch Radzionków w najbliższa niedzielę o godz. 10:00 w kościele pw. św. Wojciecha odbędzie się msza św. z okazji rozpoczynającej się rundy wiosennej rozgrywek piłkarskich.

Prowadzący po rundzie jesiennej rozgrywek IV ligi grupy śląskiej Ruch Radzionków zmagania rozpocznie 22 marca o godz. 14:30 spotkaniem z RKS-em Grodziec.

W przerwie zimowej klub wzmocniło kilku zawodników. Ruch wzmocnił: napastnik Robert Wojsyk, który przybył z MLKS-u Woźniki, a w swojej karierze ma 11 występów w Ekstraklasie w barwach Polonii Bytom, bramkarz Bartosz Kucharski – wypożyczony z GKS-u Katowice, obrońca Tomasz Dyr – wypożyczany z drużyny GTV Stadion Śląski Chorzów oraz wypożyczony z LKS-u Żyglin Marcin Mróz. Sztab szkoleniowy natomiast wzmocniony został osobą Jacka Jankowskiego, byłego bramkarza Ruchu, który teraz odpowiedzialny będzie w klubie za szkolenie golkiperów.

W rozegranych dotychczas sparingach radzionkowianie zanotowali trzy zwycięstwa, (z Gwarkiem Ornontowice, Szombierkami Bytom i GTV Stadionem Śląskim) trzy remisy, (z Małapanewem Ozimek, Tęczą Błędów oraz GTV Stadionem Śląskim) oraz dwie porażki ( z GKS-em Tychy i Skra Częstochowa).

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.