Ruch w barażach o awans do III ligi!!!

herb_Ruch_RadzionkowChoć do zakończenia rozgrywek IV ligi grupy śląskiej pozostały jeszcze do rozegrania trzy kolejki, to znamy już zwycięzców obu grup. W grupie pierwszej zwycięstwo zapewnił sobie Ruch Radzionków, który w meczach barażowych o awans do III ligi zmierzy się z drużyną LKS- u Bełk.

Pierwsze spotkanie barażowe rozegrane zostanie 17 czerwca o godz. 18:00 w Bełku, natomiast rewanż odbędzie się w niedzielę 21 czerwca o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Narutowicza.
Zapraszamy kibiców do licznego udziału w najważniejszym meczu obecnego sezonu. Pomóżmy „Cidrom” w awansie do III ligi!!!

Ludowy Klub Sportowy Bełk – sylwetka przeciwnika

Drużyna ze wsi Bełk w Gminie Czerwionka – Leszczyny jak podaje oficjalna strona klubu w 1929 roku (inne źródła podają rok 1921). Klub w swojej historii występował pod różnymi nazwami, m.in.: Błyskawica Bełk, LZS Bełk, LKS „Decor” Bełk. Obecnie drużyna gra pod nazwa Ludowy Klub Sportowy Bełk. Największym sukcesem klubu w jego długoletniej historii był awans di IV ligi. W nadchodzących barażach klub stanie przed historyczną szansą awansu do III ligi.
Barwy drużyny z Bełku na zakończenie swojej kariery reprezentował doskonale znany m.in. z występów w Górniku Zabrze Piotr Jegor.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.