„Do przerwy” 1:2. Ruch przegrał pierwszy mecz barażowy o awans do III ligi.

herb_Ruch_RadzionkowRuch Radzionków uległ w Bełku miejscowemu LKS-owi 2:1 w pierwszym meczu barażowym o awans do III ligi. Prowadzenie w 17 minucie objęli radzionkowianie po golu Roberta Wojsyka. Gospodarze wyrównali dzięki samobójczemu trafieniu Wojciecha Franiela. Wynik w 58 minucie ustalił Piotr Bysiec.

W niedzielę o godz. 17:00 na stadionie przy Narutowicza druga odsłona barażu. Cidry, aby awansować muszą wygrać to spotkanie w lepszym stosunku niż ulegli rywalom w pierwszym spotkaniu.

Zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania naszym piłkarzom w tym najważniejszym meczu obecnego sezonu.

Pomóżmy razem drużynie w awans do III ligi!!!

LKS Bełk – Ruch 2:1 (1:1)
0:1 – Wojsyk 17
1:1 – Franiel 31(samobójcza)
2:1 – Bysiec 58
LKS Bełk: Łobaczewski – Semeniuk, Szary, Wybierek, Kaczmarczyk, Rasek (90 Drapacz), Pieczka (89 Borowiec), Jasiczek, Glenc (69 Liszka), Bysiec, Olczak (73 Stanek).

Trener: Jacek Polak
Ruch Radzionków: Kucharski – Trzcionka, Dębski, Buchcik, Franiel, Sadowski, Rocki, Dziewulski, Giesa, Cepek, Wojsyk (79′ Urbainczyk).

Trener: Wojciech Osyra.