Jubileuszowe spotkanie barbórkowe już 7-go grudnia!

Jubileuszowe XV Spotkanie Barbórkowe z RTSK odbędzie się 7-go grudnia o godz. 17. w restauracji „U Letochów”.

Zapraszamy serdecznie do udziału w wspólnym biesiadowaniu. Zaproszenia w cenie 50 zł. do nabycia będą od dnia 15 listopada w każdą środę od godz. 18:00 w budynku „Remizy” przy ul. św. Wojciecha 15.

Barbórka RTSK” to wyjątkowe wydarzenie obfitujące w kultywowanie tradycji górniczych, śpiewu oraz gier i zabaw. W tym roku uczestników czekają kolejne atrakcje. Barbórka RTSK jest organizowana przy współudziale Urzędu Miasta Radzionków.

Zapraszamy czynnych górników, emerytów i rencistów do udziału, mile widziane oczywiście będą stroje górnicze.

W tracie górniczego spotkania będzie również okazja do promocji radzionkowskich firm Zainteresowanych zapraszamy w każdą środę od godz. 18,00 do budynku „Remizy”.

 

2 komentarze

  1. Serdeczne podziękowania składam dla organizatorów za perfekcyjną, wzorową , przepiękną 15tą Barbórkę u letochy. Program bardzo ładny, bogaty w rozrywce, jedzenie dobre, przemiła atmosfera, miło było znowu kolegów i was wszystkich zobaczyć oraz się rozerwać… pozdrawiam całe kierownictwo i wszystkich którzy się przyczynili do zorganizowania tak fajnej karczmy piwnej. Czekam już na przyszły rok znowu….
    z poważaniem jerzy.

  2. Witam, bardzo się cieszę,że znowu będę mógł uczestniczyć w kolejnej biesiadzie górniczej, ostatnim razem było cudownie. z poważaniem dla organizatorów Jerzy.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.