NASZ JUBILEUSZ, JUBILEUSZ GMINY

Nasz Radzionków ma już 20 lat. To wielka radość i satysfakcja. Każdego dnia pokazujemy, że zasłużyliśmy sobie na samorządność. Wszystkim mieszkańcom, organizacjom pozarządowym i samorządowcom Radzionkowa z okazji tego Jubileuszu składamy podziękowania, gratulacje i życzenia dalszych sukcesów samorządowych.

Tak się składa, że 22.02.2018 r. nasze Radzionkowskie Towarzystwo Społeczno Kulturalne obchodzi swoje 28 urodziny. Wszystkim członkom i sympatykom życzymy wszelkiego dobra i dalszych dobrych pomysłów na radzionkowska samorządność. To dzięki Towarzystwu i jego członkom możemy dzisiaj świętować jubileusz 20- lecia naszej Gminy.

Utworzenia Radzionkowskiego Towarzystwa Społeczno Kulturalnego, to najważniejsze wydarzenie we współczesnej historii Radzionkowa. Towarzystwo nie tylko doprowadziło do utworzenia Gminy, ale stało się organizacją, która dała podwaliny pod rozwój idei samorządności i rozwój organizacji pozarządowych, a także była i jest kuźnią kadr samorządowych.

Nasz Radzionków, nasze urodziny i jubileusz 20 lecia istnienia Gminy Radzionków to wspaniałe osiągnięcia w rozwoju naszego miasta.

Dziękujemy mieszkańcom Radzionkowa, członkom Radzionkowskiego Towarzystwa Społeczno Kulturalnego za wysiłek, dzięki któremu możemy dzisiaj świętować urodziny i tak wspaniały Jubileusz.

Warto było o Radzionków walczyć i uczestniczyć w jego rozwoju.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

test z matematyki * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.