Okręgi wyborcze

Okręg wyborczy nr 1 – Miedziowa, Zofii Nałkowskiej, pl. Stefana Okrzei, Szybowa, Wawelska

Okręg wyborczy nr 2 – Artura, Bezpieczna

Okręg wyborczy nr 3 – Stefana Jaracza, Jana Kużaja od nr 72A do nr 74D, Objazdowa, ks. Pawlaka, Południowa, gen. Władysława Sikorskiego, Strzelców Bytomskich, Średnia

Okręg wyborczy nr 4 – Artylerzystów, Fizylierów, Grenadierów, Huzarów, Kadetów, Kirasjerów, Komandosów, Lotników, Łąkowa, Piechurów, Saperów, Skotnicka, Wopistów, Zwiadowców

Okręg wyborczy nr 5 – Aleksandra Gierymskiego, Gwarków od nr 51 do nr 79, Jana Kużaja od nr 1 do nr 70, Nieznanego Żołnierza, Poprzeczna, Szczęśliwa, Wandy

Okręg wyborczy nr 6 – Gajdasa, Gwarków od nr 2 do nr 50, bp. Ignacego Krasickiego, Lipoka, Mazura, Męczenników Oświęcimia od nr 37 do nr 62, Ogiermana, Pod Lipami, Stanisława Schwallenberga, Henryka Sienkiewicza, Stypy, Szymały od nr 17 do nr 103, Unii Europejskiej, Windera

Okręg wyborczy nr 7 – Karola Adamieckiego, Barbórki, Marii Dąbrowskiej, Mikołaja Kopernika od nr 1 do nr 16, Larysza, Lawendowa, Miła, Przyjaźni, Wiktorii, Wiosenna, Wspólna, Zwycięstwa

Okręg wyborczy nr 8 – Pawła Broncla, Czwartaków, Danielecka, Długa (numery parzyste), Wandy Jordanówny, Krzywa od nr 25 do nr 27, Józefa Pankiewicza, Piastowska, Pisalskiego, I Powstania, Sadowa od nr 90 do nr 106, 27 Stycznia, Szylera

Okręg wyborczy nr 9 – ks. dr. Józefa Knosały od nr 61 do nr 75, Sadowa od nr 36 do nr 88

Okręg wyborczy nr 10 – Długa (numery nieparzyste), pl. Jana Pawła II, Jana Kilińskiego, Krzywa od nr 2 do nr 21, pl. Letochów, Męczenników Oświęcimia od nr 1 do nr 36, Podchorążych, Szymały od nr 1 do nr 16, Śródmiejska od nr 3 do nr 32b

Okręg wyborczy nr 11 – Cmentarna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Góra Powstańców Śląskich, Górna, Grunwaldzka, Grzybowa, Jaśminowa, Mikołaja Kopernika od nr 17 do nr 28, Księżogórska, Józefa Lompy, Magnoliowa, Ogrodowa, Plebiscytowa, Stolarska, Studzienna, Śródmiejska od nr 1A do nr 1D, Wielkopolska, św. Wojciecha od nr 2 do nr 25A, Zejera

Okręg wyborczy nr 12 – Karola Chodkiewicza, Ciasna, Holewiny, Jana III Sobieskiego, Klasztorna, Kowalska, Kraka, Anieli Krzywoń, Orzechowska, Pożarna I, Pożarna II, Skryta, Srebrna, Szeroka, św. Wojciecha od nr 26 do nr 90

Okręg wyborczy nr 13 – Nakielska, Cypriana Kamila Norwida od nr 25 do nr 65 (numery nieparzyste), Obrońców Pokoju, Piaskowa, Pietrygów, Piwna, Władysława Stanisława Reymonta, Juliusza Słowackiego, ks. Stanisława Staszica, Wapienna, św. Wojciecha od nr 91 do nr 141

Okręg wyborczy nr 14 – Jana Brzechwy, Chełmska, Franiela, ks. dr. Józefa Knosały od nr 1 do nr 20, Kruczkowskiego, Cypriana Kamila Norwida od nr 1 do nr 23 (numery nieparzyste), Cypriana Kamila Norwida od nr 2 do nr 50a (numery parzyste), Emilii Plater, Rowowa, Stefana Stoińskiego, Wrodarczyka

Okręg wyborczy nr 15 –  ks. dr. Józefa Knosały od nr 22 do nr 59, ks. dr. Józefa Knosały od nr 77, Sadowa od nr 1 do nr 34